olimp logo

 

Chcielibyśmy podziękować z całego serca firmie Olimp-Laboratories z Dębicy za wsparcie udzielone Fundacji. Gdyby nie ofiarność i poparcie dla naszych działań ostatnia debata nie mogłaby się w pełni odbyć. Bardzo dziękujemy Zarządowi firmy za pomoc w organizacji! Niebawem ukaże się materiał video z tego spotkania.

Firma Olimp Laboratories sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Misja firmy opiera się na idei zapewnienia Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędnymi priorytetami działania oraz inspiracją do dalszego rozwoju jest najwyższa jakość produktów i przede wszystkim satysfakcja Klienta. W ciągu 20 lat istnienia, stała się firmą o zasięgu europejskim, osiągając wysoką pozycję na tak wymagających rynkach jak niemiecki, austriacki, szwajcarski, francuski czy skandynawski. Nie byłoby to możliwe bez ciągłego rozwoju własnej bazy naukowej z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-laboratoryjnym. Na stałe prowadzona jest współpraca z największymi autorytetami oraz jednostkami naukowo-badawczymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Podjęto działania inwestycyjne i merytoryczne w celu uzyskania przez firmę statutu zakładu farmaceutycznego i rozszerzenia produkcji o własne produkty lecznicze.

Oferowane przez Olimp Laboratories produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie.

Nagrody i certyfikaty uzyskane przez firmę i jej produkty: http://www.olimp-labs.com/2,5,2,2/Firma/Nagrody-i-certyfikaty/Nagrody-dla-firmy