Przekaż darowiznę

Najważniejszymi potrzebami w ciągu roku są:

  • śniadania, obiady i kolacje (wyżywienie setki uczniów to koszt ponad 2000 zł dziennie).
  • opłacenie rachunków za internat, w którym mieszkają licealiści.
  • zakup podręczników i pomocy naukowych, opłaty za wyjazdy edukacyjne.
  • zakup wyposażenia do internatu.

Fundacja „Dla Polonii” – stworzona przez dyrekcję i nauczycieli Liceum Polonijnego – podjęła się zadania zbiórki funduszy na opłacenie kosztów nauki i wyżywienia uczniów ze Wschodu. Prosimy Państwa o regularne wsparcie tej inicjatywy.

Najwygodniejszym sposobem jest ustawienie stałego zlecenia przelewu. Dzięki internetowi możemy w bardzo szybki i prosty sposób pomagać. Bardzo prosimy o darowizny w wysokości 50, 100, 200, 500 złotych lub więcej. Niech każdy przekaże tyle ile może.

Uczniowie w czasie posiłku na szkolnej stołówce

Uczniowie w czasie posiłku na szkolnej stołówce

Najbardziej zależy nam na regularnych wpłatach, gdyż to pozwoli nam uzyskać stabilność finansową. Będziemy wdzięczni jeśli dołączą Państwo do grona Przyjaciół naszej młodzieży. Wystarczy ustawić stałe zlecenie przelewu w dowolnej wysokości na dane podane poniżej.

Fundacja „Dla Polonii” jest organizacją pożytku publicznego i darowizny wpłacone na rzecz kształcenia uczniów ze Wschodu można odliczyć od podatku dochodowego.

Dla Darczyńców niewielkie wpłaty nie są zbyt dużym obciążeniem, a szkoła dzięki nim w przyszłości nie będzie uzależniona od niepewnego wsparcia instytucji i zmieniających się procedur przyznawania dotacji. Jesteśmy przekonani, że niewielkie, ale regularne wsparcie ma wielką siłę oddziaływania!

Pod zakładką Darczyńcy można zobaczyć listę Dobroczyńców, którzy wspierają nas regularnie. Na szczęście nie walczymy w tej bitwie w pojedynkę. Są z nami ludzie z całej Polski, jest Polonia z całego świata, która nam pomaga. Wołamy o pomoc do wszystkich Polaków!

Ustaw stałe zlecenie darowizny z zagranicy:

Przekaż darowiznę z zagranicy:

Dla szybkich przelewów z Polski:

Dane do przelewów tradycyjnych:

Fundacja Dla Polonii
Ul. Bobrowiecka 9 
00-728 Warszawa

Nr konta:
86 1240 6175 1111 0010 4598 7860

Tytułem:
Darowizna dla młodzieży z Liceum Polonijnego

Nr KRS:
0000423252