Dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu i wsparciu wspólnie zebraliśmy 101 611 zł! Dla naszych uczniów stworzyliśmy niepowtarzalny prezent – pomogliśmy w utrzymaniu szkoły, w której wciąż mogą się uczyć i która daje im szansę spełnić marzenie ich rodziny – marzenie o powrocie do Polski. Zapłaciliśmy za pięć największych, zaległych faktur. Dzięki tym wpłatom wierzyciele odroczyli termin spłat kolejnych, tych już znacznie mniejszych. A my mamy możliwość dalej działać. Sytuacja była poważna, ale kolejny raz pokazaliście nam, że mamy wokół siebie wielu niezwykłych ludzi o otwartych sercach. Ludzi, którzy nie zapomnieli o trudnej historii naszego kraju i o naszych rodakach, którzy daleko za granicami Polski wciąż marzą o tym, by być tu w domu. Kończymy dziś akcję Jedyny Taki Prezent pełni nadziei i wdzięczności.

Chcemy ogromnie podziękować Wam za ten szczególny prezent, który zrobiliście naszym uczniom. Dziękujemy w imieniu Włodzimierza, którego największym marzeniem jest żyć w swojej Ojczyźnie. Dziękujemy również w imieniu Aliny, która po skończeniu Liceum, chce właśnie tutaj założyć swoją rodzinę. Oraz dziękujemy w imieniu wszystkich tych Młodych Polaków, którzy przebyli tysiące kilometrów tylko w jednym celu – by żyć w tym jedynym prawdziwym domu – w Polsce.

Nasi uczniowie będą mogli spokojnie wzrastać i rozwijać się. To właśnie w szkole poznają swoją historię i prawdziwą tożsamość. Są w tym miejscu, w którym zawsze powinni być. To wszystko może dalej się dziać dzięki Pana pomocy.

Staliście się Państwo częścią wielkiego dzieła Powrotu naszych Rodaków do Ojczyzny – powrotu zdolnych i niezwykle wartościowych Młodych Polaków, którzy chcą, by Polska mogła być z nich dumna.

Ze swojej strony zapewniamy o modlitwie za Was.

Z całego serca dziękujemy!

5 stycznia 2 5 stycznia