Absolwenci

Hania

Zawsze z dużym podziwem patrzymy na nasze absolwentki, które wybierają kierunki studiów nastawione na pomoc drugiemu człowiekowi, zwłaszcza temu najbardziej potrzebującemu. Hania rozpoczęła właśnie 3 rok pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas nauki w liceum odznaczała się dużym spokojem, opanowaniem i zdecydowanym działaniem. Cechy te na pewno przydadzą się w zawodzie, do którego się przygotowuje. Dodatkowo gra w piłkę nożną, więc twarda z niej dziewczyna. Życzymy jej owocnego roku zakończonego dyplomem ukończenia studiów licencjackich i trochę wolnego czasu na rozwijanie futbolowej pasji.

Ignacy

Kierunek lekarski na Uniwersytecie Medycznym to marzenie wielu naszych uczniów. Ignacy spełnił je dzięki silnej motywacji i ciężkiej pracy. Na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi niedługo rozpocznie drugi rok studiów. Życzymy mu ciekawych doświadczeń i wytrwałości w drodze do uzyskania dyplomu lekarza. Gratulujemy Ci Ignacy! Młodsi koledzy z rozszerzenia biologiczno-chemicznego widzą w Tobie wzór do naśladowania.

Yana

Dzisiaj chwalimy się naszą absolwentką Yaną, która odebrała dyplom ukończenia studiów licencjackich na Wydziale Nauk o Zdrowiu WUM, kierunek - pielęgniarstwo. Praca w służbie zdrowia to wielka misja. Yanę pamiętamy ze szkoły jako dziewczynę z charakterem i dlatego jesteśmy pewni, że sprawdzi się również w tej roli. Gratulujemy i życzymy Ci satysfakcji z wykonywanej pracy!